Fruit Vanhellemont Tielt-Winge
Tielt-Winge
‘Oneindig creatief met fruit’
Van pittige Jonagoldjenever en -likeur, tot vers appelsap en zoete appelconfituur. De creativiteit van de familie Vanhellemont kent geen grenzen als er fruit mee gemoeid is. Moeder Jeannine Nijs is de grote bedenker van de meeste producten en recepten. Ze startte het bedrijf in Meensel-Kiezegem in 1969 samen met man André. Zonen Mario en Gert stapten mee in de zaak en de familie werkte Fruitbedrijf Vanhellemont uit tot een begrip in de streek.
‘We zijn een milieuvriendelijk fruitteeltbedrijf maar ook zoveel meer’, lacht Jeannine. ‘De variatie van ons aanbod is onze troef. Iedereen vindt er wel iets tussen dat hij superlekker vindt.’ Het absolute topproduct is de perenadvokaat. ‘Je kan er alle kanten mee uit. Heerlijk bij roomijs, verwerkt in desserts, bij koffie, of gewoon in een glas.’ Ontdek het assortiment tijdens een bedrijfsbezoek.
‘Meer dan appels en peren’
De hoevewinkel biedt veel meer dan appels en peren, het assortiment lijkt onuitputtelijk. Jenevers, likeuren, advocaat, confituren, appelsap enzovoort. En als je wilt, maakt Jeannine een goed gevuld streekpakket op maat. Daarin mag zeker geen fles perenadvocaat ontbreken, het topproduct van het bedrijf. In het Hagelands hoekje vind je nog tal van andere streekproducten zoals Chardonnay Meerdael, Hoegaardse speculoos, Tieltse koek en nog veel meer.
Klasbezoeken
Vergaderruimtes
Teambuilding
Bedrijfsbezoeken
Levering / verzending streekpaketten

































































