Kroket National keert terug: tweede editie van Leuvens krokettenfestival zet lokaal vakmanschap en originele smaken in de kijker

Na een smakelijke première vorig jaar maakt Kroket National zich op voor een feestelijke tweede editie. Dit unieke culinaire krokettenfestival brengt opnieuw fijnproevers en foodies samen rond één van België’s meest geliefde comfortfoods, maar dit keer met nóg meer verrassingen.

Op maandag 21 juli wordt de Leuvense Vismarkt omgetoverd tot een walhalla voor kroketliefhebbers. Van traditionele toppers tot gedurfde, originele creaties: op Kroket National proef je kroketten die je nergens anders vindt. Denk aan krokante pareltjes zoals pulled-pork kroketten, een ijskroket als zoete afsluiter, of een kaaskroket van BoerEnCompagnie, gemaakt met kaas van hun eigen koeien die grazen aan de idyllische Abdij van Park.

Wat Kroket National uniek maakt, is de nadruk op lokale en ambachtelijke producten. De deelnemende chefs en horecapartners werken met eerlijke ingrediënten van dichtbij en laten hun creativiteit de vrije loop. De kroket wordt er niet gewoon gebakken, ze wordt heruitgevonden.

Lokale horecazaken uit de regio zetten hun schouders onder het festival en zorgen voor een gezellige, warme sfeer. Bezoekers kunnen niet alleen genieten van een gevarieerd krokettenaanbod, maar ook genieten van unieke Belgische bieren en frisdranken, animatie voor kinderen en een streepje zomerse muziek, allemaal in het teken van goed eten en lokale fierheid.

Praktisch
– Locatie: Vismarkt, Leuven
– Datum: maandag 21 juli 12u-18u
– Tickets: gratis en vrij toegankelijk
– Meer info: www.kroketnational.be

Trek je smaakpapillen open, want op Kroket National ontdek je kroketten die je nog nooit eerder proefde!

Uur:
12u-18u
Locatie:
Vismarkt, Leuven
Organisator:
Kroket National