Dag van de Landbouw bij De Cort Distillery – Open Stokerij dag
Elk jaar is deze zondag in september met stip de belangrijkste van het jaar voor ons familiebedrijf. Dan nodigen we iedereen van harte uit om alles (of toch bijna) te komen ontdekken over onze brouwerij en stokerij.
Rondleidingen
Distilleren is vakmanschap, vraagt kennis, ervaring en is een tikje mysterieus. De geheimen ervan worden tijdens Dag van de Landbouw gratis met de bezoekers gedeeld. Manu gidst je met passie door de wereld van bieren en spirits. We bezoeken de brouwerij en de stokerij en je kan ook wat proeven natuurlijk. De Tour is gratis maar door de grote opkomst wel beperkter dan op een open zondag.
Drinken (en eten)
Je kan genieten van een verrassende cocktail, een lekkere geuze en/of van een heerlijk stoofpotje met frietjes. Zo zal er ook onze nieuwe jenever op de kaart staan en kan je al de nieuwe batch van onze schaarbeekse kriek bestellen.
Dit alles allemaal met livemuziek van Eddie op de achtergrond. Eddie komt al jaren naar onze Open Stokerij Dag en brengt onze klassiekers mee: van the scabs over Lou Reed naar Bowie.